VIP servis » Golf Spojené Arabské Emiráty

Spojené arabské emiráty jsou zemí, kde se sny mění ve skutečnost. Pouštní stát, který je tvořený svazkem 7 autonomních emirátů, leží ve východní části Arabského poloostrova.

Severozápadní pobřeží země lemují tyrkysově modré vody Perského zálivu, východní pobřeží omývají vody Ománského zálivu, zdejší pláže s bílým pískem představují skutečný turistický ráj s ideálními podmínkami pro šnorchlování a potápění. Stabilní klima s minimem dešťových srážek zaručuje ideální podmínky pro celoroční koupání.

spojene arabské emiráty

Ve Spojených arabských emirátech prožijete pohádkovou dovolenou v exotickém prostředí. Na své si přijdou milovníci relaxační dovolené na krásných sluncem vyhřátých plážích, ale i příznivci aktivní dovolené ve znamení vodních sportů, potápění, výhodných nákupů nebo golfu.

FIRO názor


Další informace o Spojených Arabských Emirátech, výlety, zájezdy

Emirát Dubaj

Dnešní Dubaj je synonymem bohatství, luxusu a přepychu. Nejvyšší stavba světa Burj Khalifa, nejluxusnější světové hotely, největší obchodní centra, celoročně provozovaný lyžařský areál, nejmodernější metro na světě – to jsou jen některá „nej“ této ultramoderní metropole. Dubaj svou nabídkou uspokojí i nejnáročnějšího turistu.

Emirát Sharjah

Město Sharjah je považováno za nejvýznamnější kulturní metropoli Emirátů. Nachází se zde mnoho muzeí, uměleckých galerií a proslulých mešit. Emirát Sharjah je známý také díky přísnému dodržování islámských tradic, je zde zakázán prodej a servírování alkoholických nápojů, výjimku nemají ani mezinárodní hotely.

Vzdálenost od Dubaje cca 15 km

počasí Dubaj

Emirát Ajman

Tradičním zaměstnáním obyvatel emirátu Ajman byl odpradávna rybolov. I dnes při pobřeží můžete spatřit četné rybářské loďky a pokochat se úlovky místních rybářů na tradičních trzích. Turisté zde ocení především dlouhé písečné pláže a průzračně čisté moře.

Vzdálenost od Dubaje cca 25 km

Emirát Ras Al-Khaimah

Je situován na severní špičce Arabského poloostrova, kde sousedí s Ománem. I dnes se velká část obyvatel tohoto emirátu věnuje rybolovu a zemědělství. Oblast je známá díky své moderní turistické výstavbě a golfu. V emirátu se rovněž nachází unikátní lokalita Khatt známá svými léčivými minerálními prameny.

Vzdálenost od Dubaje cca 90 km


Golfové kluby a doporučené ubytování

Golf Spojené Arabské Emiráty

Emirát Dubaj

Emirates Golf Club Dubai

Golfový klub Emirates Golf Club neboli „Dubajský zázrak“ patří mezi nejkvalitnější golfová hřiště v Dubaji. Moderní areál má 2 mistrovská travnatá hřiště s 18 jamkami. Na hřišti Majlis se pravidelně organizuje turnaj European Tour – Dubai Desert Clasic a Dubai Ladies Masters. Druhé klubové hřiště navrhoval Nick Faldo. Mezi slavné hráče tohoto klubu patří Tiger Woods, Ernie Els nebo Henrik Stanson.

Doporučené ubytování: Habtoor Grand Resort, Atlantis, Madinat Jumeirah.
Možnost zajistit komplexní balíčky služeb: ubytování, transfery na golfové hřiště, golfové služby.

Dubai Greeck Golf & Yacht Club Dubai

Golfový klub Dubai Greeck Golf se nachází v samotném centru Dubaje na nábřeží dubajského zálivu. Originální budova klubu tzv. „Plachetnice“ patří k architektonickým symbolům moderní Dubaje. Skvělé 18 jamkové hřiště patří mezi nejkvalitnější a nejznámější v Dubaji, na jeho dnešní podobě se podílel Tomas Björn. Hřiště je svým charakterem vhodné pro středně náročné rekreační hráče.

Doporučené ubytování Hyatt Regency, Golden Sands 3 Apartments
Možnost zajistit komplexní balíčky služeb: ubytování, transfery na golfové hřiště, golfové služby.

The Montgomerie Dubai

Jeden z nejnovějších dubajských golfových resortů The Montgomerie. Dubai byl navržený známým golfistou Colinem Montgomerim. Náklady na vybudování luxusního resortu přesáhly 15 miliónů USD. Díky své kvalitě všech herních ploch je toto hřiště považováno za klenot mezi dunajskými hřišti.

Největší atrakcí hřiště je jamka číslo 13, která má 950 m2 rozlehlý green.

Doporučené ubytování: Habtoor Grand Resort, Atlantis, Madinat Jumeirah
Možnost zajistit komplexní balíčky služeb: ubytování, transfery na golfové hřiště, golfové služby.

Al Badia Golf Club

Mistrovské hřiště navržené Robertem Trentem Jonesem Jr., kde golfisté všech dovedností zažijí dokonalý golfový zážitek. Na hřišti je celkem 11 jezer a rybníčků, nacházejí se zde četné kaskádovité vodopády v záplavě původní vegetace.
Díky originálnímu designu patří toto hřiště mezi nejlepší v oblasti.

Doporučené ubytování: Grand Plaza Festival City, Intercontinental Festival City
Možnost zajistit komplexní balíčky služeb: ubytování, transfery na golfové hřiště, golfové služby.

Jebel Ali Golf Resort and Spa Dubai

Toto hřiště s krásným výhledem na Perský záliv navrhl Peter Harradine. Hřiště je atraktivní i díky slanému jezeru nacházejícímu se uprostřed. Svým charakterem je vhodné i pro začátečníky. Hřiště má 27 jamkový putting green, rozlehlý chipping, pitching a cca 300 metrů dlouhý driving range, každá jamka je unikátní svým provedením.

Doporučené ubytování: Jebel Ali Golf Resort
Možnost zajistit komplexní balíčky služeb: ubytování, transfery na golfové hřiště, golfové služby.

Emirát Ras Al-Khaimah

Al Hamra Golf Course Ras Al Khaimah

Mistrovské 18 jamkové hřiště Al Hamra Golf Course se nachází se v těsné blízkosti oblíbených hotelových komplexů Al Hamra Village a Al Hamra Fort. Také toto hřiště pomáhal vytvořit proslulý golfista Peter Harradine. Hřiště není příliš složité, doporučuje se proto i začátečníkům.

Doporučené ubytování: Al Hamra Village, Al Hamra Fort, Al Hamra Residence, Hilton Ras Al Khaimah
Možnost zajistit komplexní balíčky služeb: ubytování, transfery na golfové hřiště, golfové služby.

O nás | Proč FIRO-tour | Poukázky a vouchery

Last Minute | www.last-minute.cz | www.cestovni-kancelare.cz | Zájezdy.info | Dovolená FIRO-tour | Dovolená Řecko | Dovolená Egypt | Dovolená Turecko | Dovolená Španělsko | Dovolená Chorvatsko | www.leteckevikendy.cz